Spartans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Spartans

Spartans Forum. From Gladiatus game.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Academy

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jason
Admin
Jason


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 38
Location : Athens
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Academy   Academy Icon_minitimeΤρι Οκτ 30, 2007 3:55 pm

Loipon Skeftomai na ftiaksoume mia Acadimia dldh ena neo tagma pou 8a einai gia nea melh pou einai mikra lvl px katw apo 10 lvl oi opoioi oloi 8a mpenoun se ekeino to tagma mexri na doume oti einai arketa kalos gia na er8ei me emas. Smile To 8ema einai pios 8a dimiourgisei to neo auto tagma prepei na einai kapoios pou empistevomaste, 8a ton boi8isoume na anaptiksei to tagma kai 8a stelnoume osous kanoun aithsh se emas sthn acadimia Smile . Opoios exei na protinei kapoio atomo gia na dioiki thn acadimia i an exei kapia allh idea as mas pei Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://spartans.hooxs.com
GeraSor




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΤρι Οκτ 30, 2007 5:02 pm

Jason έγραψε:
Loipon Skeftomai na ftiaksoume mia Acadimia dldh ena neo tagma pou 8a einai gia nea melh pou einai mikra lvl px katw apo 10 lvl oi opoioi oloi 8a mpenoun se ekeino to tagma mexri na doume oti einai arketa kalos gia na er8ei me emas. Smile To 8ema einai pios 8a dimiourgisei to neo auto tagma prepei na einai kapoios pou empistevomaste, 8a ton boi8isoume na anaptiksei to tagma kai 8a stelnoume osous kanoun aithsh se emas sthn acadimia Smile . Opoios exei na protinei kapoio atomo gia na dioiki thn acadimia i an exei kapia allh idea as mas pei Smile

Elpizo na min akougete egoistiko alla ego thelo i enas elite_spartan!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
venus

venus


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Location : Sweden
Registration date : 30/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΤρι Οκτ 30, 2007 6:31 pm

Jason έγραψε:
Loipon Skeftomai na ftiaksoume mia Acadimia dldh ena neo tagma pou 8a einai gia nea melh pou einai mikra lvl px katw apo 10 lvl oi opoioi oloi 8a mpenoun se ekeino to tagma mexri na doume oti einai arketa kalos gia na er8ei me emas. Smile To 8ema einai pios 8a dimiourgisei to neo auto tagma prepei na einai kapoios pou empistevomaste, 8a ton boi8isoume na anaptiksei to tagma kai 8a stelnoume osous kanoun aithsh se emas sthn acadimia Smile . Opoios exei na protinei kapoio atomo gia na dioiki thn acadimia i an exei kapia allh idea as mas pei Smile



sumfwnw ki egw...kala einai na ginei mia akadhmia gia na erxontai nea meloi kai na elenxontai an einai katalhla na mpoun sto tagma.gia to pios 8a einai upeu8unos stin akadhmia logo tou oti eimai neos sto tagma den mporw na kserw pios einai o katalhlos Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gladius

Gladius


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΤετ Οκτ 31, 2007 9:46 pm

Jason έγραψε:
Loipon Skeftomai na ftiaksoume mia Acadimia dldh ena neo tagma pou 8a einai gia nea melh pou einai mikra lvl px katw apo 10 lvl oi opoioi oloi 8a mpenoun se ekeino to tagma mexri na doume oti einai arketa kalos gia na er8ei me emas. Smile To 8ema einai pios 8a dimiourgisei to neo auto tagma prepei na einai kapoios pou empistevomaste, 8a ton boi8isoume na anaptiksei to tagma kai 8a stelnoume osous kanoun aithsh se emas sthn acadimia Smile . Opoios exei na protinei kapoio atomo gia na dioiki thn acadimia i an exei kapia allh idea as mas pei Smile

Autos pou tha einai arxigos ston academy prepei na einai taxtikos paixtis, dld kata basi prepei na mpenei kathe mera...
An einai Elite tote to taxma mas tha xasei erketi perifania.

Apo oti fantazomai tha einai 1 apo emas, sosta?
Pios tha eithele na einai?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeraSor




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΠεμ Νοε 01, 2007 4:03 pm

Gladius έγραψε:
Jason έγραψε:
Loipon Skeftomai na ftiaksoume mia Acadimia dldh ena neo tagma pou 8a einai gia nea melh pou einai mikra lvl px katw apo 10 lvl oi opoioi oloi 8a mpenoun se ekeino to tagma mexri na doume oti einai arketa kalos gia na er8ei me emas. Smile To 8ema einai pios 8a dimiourgisei to neo auto tagma prepei na einai kapoios pou empistevomaste, 8a ton boi8isoume na anaptiksei to tagma kai 8a stelnoume osous kanoun aithsh se emas sthn acadimia Smile . Opoios exei na protinei kapoio atomo gia na dioiki thn acadimia i an exei kapia allh idea as mas pei Smile

Autos pou tha einai arxigos ston academy prepei na einai taxtikos paixtis, dld kata basi prepei na mpenei kathe mera...
An einai Elite tote to taxma mas tha xasei erketi perifania.

Apo oti fantazomai tha einai 1 apo emas, sosta?
Pios tha eithele na einai?

Ego mpeno kathe mera kai dn tha eixa provlima na boithao tous neoterous!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jason
Admin
Jason


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 38
Location : Athens
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΠεμ Νοε 01, 2007 7:31 pm

Loipon sto neo tagma pou 8a ftiaksoume 8a kanoume to eksis. o Arxigos tou 8a balei sthn agora meta apo sinenoish mazi mou kapia antikimena pou den xriazete kai 8a ta poulaei px 10.000 gia na ta agorasw egw wste na balei ta xrimata sto tagma gia na to anaba8misoume pio grigora. 8a i8ele kanenans alos na einai arxigos ths academy ektos apo ton GeraSor ????gia na kanoume kamia psifoforia i kati tetio gia to pios 8a ginei arxigos ths academy Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://spartans.hooxs.com
venus

venus


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Location : Sweden
Registration date : 30/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΠεμ Νοε 01, 2007 8:43 pm

Jason έγραψε:
Loipon sto neo tagma pou 8a ftiaksoume 8a kanoume to eksis. o Arxigos tou 8a balei sthn agora meta apo sinenoish mazi mou kapia antikimena pou den xriazete kai 8a ta poulaei px 10.000 gia na ta agorasw egw wste na balei ta xrimata sto tagma gia na to anaba8misoume pio grigora. 8a i8ele kanenans alos na einai arxigos ths academy ektos apo ton GeraSor ????gia na kanoume kamia psifoforia i kati tetio gia to pios 8a ginei arxigos ths academy Smile


H akadhmia 8a einai ena entelos neo tagma?Telika uparxei provlima me to pios 8a einai o arxhgos(an einai elite 8a xasoume perifania i oxi)?an pezei kati tetio kai den mporei na mpei o GeraSor kai den exete provlima me to oti eimai neos sto tagma tote mporo ki egw na voi8iso ka8os mpeno ka8imera sto game...AKURO...twra eida ti akrivos pezei kai den mporo na pw pws me endiaferei i 8esh...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gladius

Gladius


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΣαβ Νοε 03, 2007 10:27 pm

Kai ego mporo na boithao me tin agora ton antikoimenon.


telika mono o GeraSor endiaferete gia arxigos?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeraSor




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Registration date : 10/10/2007

Academy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Academy   Academy Icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2007 2:09 pm

Gladius έγραψε:
Kai ego mporo na boithao me tin agora ton antikoimenon.


telika mono o GeraSor endiaferete gia arxigos?

Dld na vgo apo to tagma kai na idriso tn Academy?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Academy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Academy Spartans-Academy

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Spartans :: Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: